Menu Zavrieť

FITKOUČING web je tu. A toto všetko prináša

fitkoučing web

FITKOUČING web je konečne tu. Po niekoľkých mesiacoch príprav Ti konečne prinášame webstránku tvojej obľúbenej komunity FITKOUČING. Zatiaľ si mal možnosť nás poznať najmä z nášho instagramu a dnešným dňom sme už znova o kúsok ďalej. Teší nás, že môžeme takto pre Teba zhromažďovať užitočné rady, tipy, recepty a mnoho iného na jednej platforme a vy si tento obsah naozaj užívate, za čo aj tebe patrí veľká vďaka. Bez teba by sme neboli tam, kde sme teraz.

Tento článok je iba taký malý úvod k tomu, na čo tento web bude slúžiť a čo všetko tu budeš môcť nájsť. Tak poďme si to povedať pekne po poriadku.

1. FITKOUČING WEB BUDE HLAVNÉ STANOVISKO PRE ONLINE COACHING

V prvom rade bude slúžiť táto stránka ako naše portfólio ohľadne online coachingu, ktorý ponúkame. Mnoho ľudí nám píše na instagrame ohľade online coachingu, aké služby ponúkame, aká je cena, ako to prebieha atď. a niekedy môže byť naozaj časovo náročné všetkým odpísať. Preto všetky informácie nájdeš tu na našej stránke v sekcii online coaching.

2. KVALITNÝ OBSAH VO FORME ČLÁNKOV A RECEPTOV ZO SVETA FITNESS

Okrem instagramu chceme kvalitný obsah šíriť aj tu na webe. Budeme sem pridávať rôzne zaujímavosti z fitness, naše tipy, recepty a vychytávky ohľadne stravy a tréningov. Tí, ktorí už odoberajú náš newsletter vedia, že na kvalite článkov si dávame naozaj záležať.

Medzi článkami tu a článkami v newsletteri bude samozrejme rozdiel. Newsletter bude pre nás vždy elitná skupina fitness nadšencov, ktorí nás od začiatku podporujú.

3. FITKOUČING WEB BUDE SCHRÁNKOU AJ PRE NAŠE VIDEÁ A PRODUKTY

No a v treťom, neposlednom, rade bude tento web slúžiť na prezentáciu nášho YOUTUBE kanálu kde sme kedysi dávnejšie aktívne točili videá, no prestali sme najmä kvôli tomu, že sme chceli naplno rozbehnúť FITKOUČING instagram, čo si myslím, že sa nám podarilo.

K videám sa však chceme čoskoro vrátiť a prinášať informácie aj touto formou. Niekedy je naozaj ťažké vyjadriť sa písome a tu nastupujú na rad videá. Takže teš sa 🙂

Tak isto chceme ponúkať digitálne produkty v našom shope, ktoré budeme postupne pridávať podľa toho, o čo by ľudia mali záujem. Ale už teraz Ti môžem prezradiť, že jeden e-book už máme na 80% dokončený. Keď príde čas, dozvieš sa viac.

MAJ S NAMI STRPENIE :/

Keďže webstránka je zverejnená ešte krátku dobu a nebola testovaná ešte širokou verejnosťou, hociaké chyby alebo námety, ktoré si všimneš nám kľudne adresuj formou kontaktného formulára. Za každý dotaz budeme vďační 🙂